جراحی لاغری ساق پا

جراحی لاغری ساق پا

جراحی لاغری ساق پا از جراحی های زیبایی است که برای افرادی که داری ساقی پر هستند و مقداری چربی در آن ناحیه تجمع پیدا کرده است مناسب است،در برخی از افراد  وجود مفداری زیادی چربی در قسمت ساق و مچ پا جمع می‌شود در نتیجه پا نسبت به سایر قسمت‌های بدن بسیار حجیم تر است .

امروزه جراحی لاغری ساق پا ، و مچ یکی از روش های محبوب تناسب اندام است زیرا تکنیک‌های بسیار پیشرفته لیپوماتیک و جراحی لاغری ساق  توانسته است ریسک عوارض را کاهش دهد و نتایج بسیار خوبی را به همراه خود دارد متقاضیان لیپوماتیک در نقاطی که قصد دارم تحت درمان قرار بگیرد نفره بسیار زیادی چربی دارند، چربی پاها می‌تواند بهشکل موضعی یا کلی جمع شده باشد. چربی موضعی در این افراد به صورت توده‌هایی کمه برجستگی دارد وجود دارد که با تاثیرات منفی برزیبایی ظاهر پاهای آنها همراه است. افرادی که دارای چربی محیطی کلی هستند پای آنها به صورت کلی چاق است و چربی به یک نقطه محدود نشده است.

عوامل زیر در چاق شدن ساق و مچ پا تاثیر زیادی دارند:

زمینه ژنتیکی تجمع چربی در ناحیه ساق و مچ پا

شایع‌ترین علت چاق شدن ساق و مچ پا مربوط به ژنتیک است  که از والدین به شما ارث رسیده است. متأسفانه ژنتیک مسئله استکه شما بر آن کنترلی ندارید. بدن شما در پی پیامی‌که از ژن ها به دست می آورد، تحت عنوان یک مکانیسم حیاتی به تجمع چربی میپردازدو شما نمی‌توانید محل تجمع آن را تعیین کنید . در برخی از افراد این چربی‌ها در ناحیه شکم، پهلو، یا ران جمع می‌‌شود اما در برخی دیگر در نواحی  ساق پا تجمع می‌یابد. تشخیص این که آیا این مسئله زمینه ژنتیکی دارد یا خیر قطعا خود شما خواهید فهمید، اگر یکی از اعضای خانواده شما از قبیل مادر یا خواهر دچار این مشکل هستند یعنی این مسئله اس ژنتیکی است  و شما نیز دستخوش این مسئله شده‌اید بنابراین مقدار زیادی چربی در ناحیه مچ پای شما جمع شده است. در این حالت می‌توانید از جراحی لیپوماتیک یا جراحی لاغری ساق  برای کم کردن چربی این ناحیه استفاده کنید.

تورم یا احتباس مایعات

مچ پا و ساق برخی از زنان دارای حجم زیادی است که با گذر زمان وضعیت آنها بدتر می‌شود. برخی از آنها متوجه شده‌اند که این مسئله در اواخر روز، یا پس از راه رفتن و ایستادن در زمان طولانی شدیدتر میشود. به احتمال زیاد این افراد دچار احتباس مایع در این نواحی هستند. دلایل احتباس مایعات می‌‌تواند خوش ‌خیم یا نشان ‌دهنده مساول مهمتر باشد.

اگر شما کاملا جوا و سالم هستید این مسئله می‌‌تواند به مواردی که در طول روز رخ می‌دهد و باعث می‌شود به طور طبیعی بدن آب بیشتری را نگه دارد، مرتبط است. این وضعیت می‌‌تواند پس از استفاده از حد زیادی نمک و مایعات رخ دهد. گاهی اوقات این حالت در دوران قاعدگی رخ می‌دهد و به نوسانات هورمونی ربط دارد. یکی دیگر از علل بروز این مسئله تغییرات حاصل از فشار مانند مسافرت با هواپیما است. این مسائل موقتی بوده و کم کم از بین میروند.

 

 

چه افرادی می‌‌توانند متقاضی مناسبی برای لیپوماتیک یا جراحی لاغری ساق باشند؟

نمیتوان به صورت دقیق بیان کرد که چه افرادی برای لیپوماتیک یا جراحی لاغری پاها ساق پا مناسب هستند اما در ادامه به مواردی اشاره می‌‌کنیم که نشان می‌‌دهد آیا شما متقاضی مناسبی برای لیپوماتیک ساق و مچ پا هستید یا خیر:بهترین روش برای تشخیص اینکه آیا برای لیپوماتیک شما فرد مناسبی هستیدیا خیر مراجعه به پزشک و معاینه توسط او است.اگر در قسمت ساق پای شما توده ای بزرگ از چربی وجود دارد به احتمال زیاد متقاضی مناسبی برای لیپوماتیک هستید.اگر ساق پای شما آنقدر چاق است که قسمتی از آن به بیرون زده شده و ظاهر نامناسبی را ایجاد کرده است می‌تواند از مزایای درمان با لیپوماتیک یا جراحی لاغری ساق  بهره بگیرید.
اگر پای شما از بخش زانو تا مچ به علت چاقی فاقد هرگونه نهایت طبیعی است می‌‌توانید برای درمان متقاضی خوبی باشید
اگر تاندونی که در پشت ساق پای شما وجود دارد قابل دیدن نیست می‌توانید متقاضی مناسبی برای درمان باشید.اگر می‌‌توانید به راحتی چربی پای خود را  حس کنید و لمس کنید و بافت نرم اطراف مچ در دست شما جمع می‌‌شود متقاضی مناسبی برای جراحی لاغری پاها  هستید.اگر مچ پای شما چاق است و هنگام فشار به داخل فرو میرود و مدتی در همان حالت باقی می‌‌ماند به احتمال زیاد دچار احتباس مایعات هستید اما با این حال می‌‌توانید متقاضی درمان با جراحی لاغری پاها  باشید.لیپوماتیک ساق و مچ پا برای بیماران مبتلا به مشکلاتی نظیر لیپودما که موجب شده است برخی از نقاط بدن با سایر قسمت‌ها تناسب نداشته باشد نیزگزینه مناسبی است.

مزایای جراحی لاغری ساق پا چیست؟

 

جراحی لاغری ران

در رابطه با بهترین اعمال جراحی لاغری برای کم کردن حجم ساث پا شکم و یا پهلو می توان عنوان نمود که با از بین رفتن چربی های موضعی این نواحی ، تناسب اندام و فرم دهی مناسب به بدن ، به گونه ای نتیجه خوب خواهد داشت و اعتماد به نفس فرد افزایش خواهد یافت .

به کمک بهترین اعمال جراحی لاغری می توان در زمان کمی  به بهترین اندام دست یافت که این اعمال جراحی لاغری عبارتند از :

جراحی لاغری ران  با لیپوماتیک

این روش دارای ایمنی و امنیت بالایی است  ، و بدون بی هوشی، درد و خونریزی و تنها با ایجاد بیحسی موضعی پزشک متخصص ، شکاف بسیار ریزی ایجاد می کند و لوله کانولا با قطر ۳ میلی متر به زیر پوست در محل چربی ها وارد ناحیه ی ران ، شکم یا پهلو خواهد کرد ، حرکات سریع و ارتعاشی لوله ی کانولا موجب تخریب چربی ها میشود  و در نهایت چربی ها با مکش دستگاه لیپوماتیک از بدن تخلیه خواهند شد .

لیپوماتیک پا

لاغری موضعی به کمک لیپوماتیک بهترین گزینه برای افرادی است که که تقریبا وزن نرمالی دارند و تنها در برخی نواحی بدن خود چربی موضعی دارند ، از این رو در افراد با چاقی مفرط ابتدا باید وزنشان توسط رژیم غذایی پایین آورده شود  و سپس به لاغری موضعی اقدام گردد .

جراحی لاغری ران  با لیپولیز با لیزر

در این روش اشعه لیزر به بافت های چربی در نواخحی مختلف بدن تابانده میشود  ، چربی ها به طور موثری سوزانده شده و در نهایت با جذب بدن و تخلیه چربی توسط دستگاه ساکشن ، چربی های سوزانده شده که مایع شده اند ، از بدنتخلیه میشوند .اشعه ی لیزر در این روش نیز به مانند روش لیپوماتیک ، از طریق لوله کانولا وارد بافت چربی میشود  تا تجزیه و ذوب شدن آنها صورت گیرد

پاسخ دهید